למה אנחנו צריכות לעשות מניקור  פדיקור לפחות פעם בשבוע

למה אנחנו צריכות לעשות מניקור פדיקור לפחות פעם בשבוע

כולנו אוהבות מאני פדי טוב, במיוחד כאשר זה חלק מיום כיף עם חברות. כולנו אוהבות להסתובב יחד ביום פינוק. בדרך כלל, אנו עושות מני פדי רק בהזדמנויות מיוחדות. עם זאת ישנם יתרונות בריאותיים חשובים כאשר הדבר נעשה על  פי לוח זמנים קבוע.
הידים והרגליים שלנו חשופות רוב היום ללכלוך,זהו החלק הכי חשוף בגוף שלנו במיוחד בחודשי הקיץ החמים.

ניקוי יסודי טוב ופילינג על בסיס קבוע מסייע לעורך להישאר רך רענן ובריא לאורך כל השנה
 פילינג על בסיס קבוע מסיר תאי עור מתים ואף משאיר את הנקבוביות ברגלייך אווריריות מה שמונע זיעה וריח לא נעים.
ואף יותר מזה עיסוי כף הרגל באופן קבוע (החלק הכי חשוב בגוף) ממריץ את זרימת הדם בכל חלקי הגוף והוא מרגיע להפליא,כולנו מעריכות הפסקה מהלחץ המתמיד לפחות פעם בשבוע,על פי מחקרים שנעשו שעה בשבוע של טיפול מניקור פדיקור עוזרת לאיכות חיים בריאה יותר.
טיפול קבוע בכף הרגל משמעותו שעורך מאובחן באופן קבוע על ידי אסטטיקאית מקצועית,ומונע פטריות ושאר זיהומים שאינם נחמדים בכלל ואף יכולים להתפשט לשאר חלקי הגוף אם לא מטופלים באופן קבוע.
תגידו לא לעקבים סדוקים,אם העור על כף רגלך נראה כמו עור תנין כנראה שאת לא מטפלת בו כמו שצריך,הדבר אף יכול לגרום לדימום בכף הרגל והרגשה לא נוחה לאורך היום,טיפול אסטטי קבוע בכף רגלך אף יכול למנוע יבלות.
ולבסוף החלק הכי חשוב במניקור פדיקור ציפורנייך נראות נפלא לאורך כל היום,וכמובן כולנו יודעות שציפורניים יפות מעלות את הביטחון העצמי ומשנות לנו את ההרגשה ביום לטובה.
חזור לNews